Středoevropský malíř 1. poloviny 19. století
Krajina s hradní zříceninou, nesignováno, olej/plátno, 68,5 x 93,5 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Ukázat výsledky aukce
- Poststück/Briefstück/gestempelt - Österreich Levante Durazzo
- Amerikan. Armsessel,
- Achtkantdiamant Smaragdkreuz
- Endre Nemes *
- Haniroff (Pseudonym), Mädchenbüste im Renaissancestil, möglicherweise Prinzessin Borghese, Modellnummer: 3520, Entwurf: ca. 1906/07, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis ca. 1922